NIE STRASZ, NIE STRASZ … CZ.1

17 czerwca, 2020 | by autor
NIE STRASZ, NIE STRASZ … CZ.1
Wiadomości
0

Niestety „kłamstwo ma krótkie nóżki”, gdyż przedstawiony poniżej mejl z 06 kwietnia br. nie jest jedynym w sprawie odpadów, jaki wysłaliśmy do gminy.

MEJL Z 6 KWIETNIA 2020 ROKU

Otóż pierwszy był wysłany prawdopodobnie 21 lutego /prezentujemy naszym Czytelnikom wzór mejla, jaki przesłaliśmy do wszystkich 6 gmin naszego powiatu/, bo wszystkie identyczne mejle staramy się wysłać tego samego dnia. Niestety tego wysłanego do gminy Sławno już nie mamy, gdyż ilość miejsca na naszych komputerach jest ograniczona!

INFORMACJA PUBLICZNA

Prawdziwość naszego mejla o informację publiczną potwierdza odpowiedź otrzymana z Urzędu Gminy. W mejlu z dnia 3 marca br. Marta Rosenkiewicz-Jóźwiak — sekretarz gminy Sławno stwierdza, że odpady oddawane ją do RIPOK w Gwiazdowie. Nie do RIPOK w Chlewnicy, nie do zakładu w Bierkowie czy do Gumeko sp. z o.o. itd. a tylko i wyłącznie są oddawane do RIPOK w Gwiazdowie. Skoro wyłącznie do Gwiazdowa, to ni mniej, ni więcej to znaczy, że zbiera i odwozi odpady TYLKO Sp. Socjalna „Komunalka” ! 

MEJL Z UG W SŁAWNIE

Ryszardzie Stachowiak kto kogo wprowadził w „błąd” ? Czy znajdzie Pan w sobie tyle odwagi, by przeprosić nas i wszystkich RADNYCH, do których wysłał Pan SWOJE DZIWNE PISMA? CZEKAMY !!!

WYDAWCA/ nie dziennikarz

PS. Do prezesika i jego CUDOWNYCH PISM jeszcze wrócimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *