BYŁ SOBIE SZPITAL 6!

Listopad 29th, 2019 | by autor
BYŁ SOBIE SZPITAL 6!
Wiadomości
0

Kto obejrzał film z wypowiedzią dyr. Kondaszewskiego, ten wie, że istnienie sławieńskiego szpitala wisi na włosku. Znalezienie CHĘTNEGO , który przejmie placówkę z ok. 14 mln zł długiem i w niedługim czasie będzie musiał włożyć podobno 40 mln zł w celu doprowadzenia placówki do odpowiedniego stanu technicznego, jest tylko pobożnym życzeniem. Powrócono co prawda do pomysłu dyr. Delegatury Wojewody w Koszalinie p. Pawła Michalaka /film https://youtu.be/vPxvWCGgWSY / , by przy istniejącym oddziale wewnętrznym i reumatologicznym, otworzyć dodatkowo właśnie zakład opiekuńczo-leczniczy.
Niestety, ten pomysł zamierzają wykorzystać likwidatorzy szpitala, to są te przysłowiowe BUTY, KTÓRE WAM SZYJĄ!
Otóż oni już wiedzą , że szpitala już się nie uratuje /na pewno nie oni/, wobec czego sprzedali w tym roku PAŁAC W PODGÓRKACH /stał się CUD po tylu przetargach/ SAMI SOBIE, bo dla POWIATOWEGO INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI! I jak myślicie drodzy Czytelnicy , co zamierzają tam otworzyć SPA, hotel, sale konferencyjne czy jednak właśnie zakład opiekuńczo-leczniczy?!

No i wówczas, do czego będziecie im potrzebni, chyba tylko do tego , żeby zasuwać za tzw. MISKĘ RYŻU W ICH FIRMIE?!

PS. Jedyny problem, jaki mają, to jak pozbyć się SZPITALA?!
grafika z www.polskiezabytki.pl
WYDAWCA/ nie dziennikarz

FRAGMENTY KSIĘGI WIECZYSTEJ
/Zastanawia pożyczka z koszalińskiej fundacji? Polska to piękny kraj, bez własnej kasy można mieć WŁASNĄ fabrykę, szpital itd. /

KRS STOWARZYSZENIA

KRS POŻYCZKODAWCY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *