MEJL PREZESA DARIUSZA WINIARSKIEGO DO REDAKCJI

22 listopada, 2019 | by autor
MEJL PREZESA DARIUSZA WINIARSKIEGO DO REDAKCJI
Sport
0

Dotyczy komentarza pod artykułem JESNIENNE SZKOLENIE ASHIHARA KARATE W DARŁOWIE 08-11.2019 r.
http://nadwieprza.pl/?p=8636

Marek says: Lis 16, 2019 at 6:57 pm
,, Ale tam ćwiczyły tylko 3 osoby, w tym sensei. Fotki sprzed kilku lat. Super ta strona, pierdoły
na każdy temat pisze. Bez sprawdzenia faktów, łykacie co wam podsyłają. ,,

Jako organizator szkolenia pozwolę sobie ustosunkować się do powyższego kłamliwego komentarza napisanego przez bardzo złośliwego i zawistnego człowieka.

1. Na szkoleniu w dniach 8-11.2019 r. odbyły się dwa treningi sali Centrum Sportowego Herkules , pozostałe sześć treningów odbyło się na powietrzu dobra pogoda na to pozwalał. Jeśli zdjęcia pochodzą ,,sprzed kilku lat,, to jak to twierdzi autor komentarza to wszystkie ściany sali Centrum Sportowego Herkules powinny być pomalowane na kolor zielony , a pomalowane są na kolor jasny i czerwony. Oczywiście autor komentarza o tym nie wiedział.

2. Na zdjęciu nr 1 i nr 2 jest uczestnik szkolenia Adam Kapuściński z Koszalina – brązowy pas.
Informuje , że Adam Kapuściński egzamin 2 kyu Full Concatct Karate – brązowy pas zaliczył w dniu 04.05.2019 r. , a egzamin 2 kyu Ashihara Karate – brązowy pas zaliczył 27.08.2019 r. Powyższe stopnie zostały zarejestrowane w wyżej wymienionych datami w krajowej organizacji i światowych organizacjach Ashihara International Karate Organisation (AIKO) i Ashihara Karate International (AKI). Takie daty są także na certyfikatach potwierdzających stopień.
Adam Kapuściński rozpoczął treningi Ashihara Karate w dniu 22.01.2016 r. Jeśli zdjęcie pochodzi ,,sprzed kilku lat,, to Adam Kapuściński powinien być na zdjęciach w białym pasie.

3. Na zdjęciu nr 2 jest grupa dzieci trenujących w Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu Darłowie i Jeżyczkach w wielu 6-12 lat. Jeśli zdjęcie pochodzi ,, sprzed kilku lat,, to niektóre dzieci powinny być w tej chwili dorosłymi ludźmi.

4. Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie jako organizator szkolenia 8-11.2019 r. zgodnie z RODO itp. posiada listę uczestników szkolenia z podpisem wyrażającym zgodę na rozpowszechnianie wizerunku między innymi do artykułu zamieszczonego na portalu NAD WIEPRZĄ itp. Oczywiście autor komentarza o tym nie wiedział , dlatego zamieścił kłamliwy komentarz o 3 uczestnikach.

Lista uczestników szkolenia 8-11.11.2019 r. w załączniku tylko dla REDAKCJI NAD WIEPRZĄ ze względu na RODO.


Od 1997 roku , gdy Klub w Darłowie został autoryzowanym przedstawicielstwem Ashihara International Karate Organization (AIKO) i Ashihara Karate International (AIK) w Polsce oraz siedzibą Polskiej Organizacji Ashihara Karate & Komisji Stylowej Ashihara Karate – Polskiej Federacji Sztuk Walki nasza działalność w sposób nie ustany jest atakowana przez złośliwych i zawistnych ludzi z innego klubu w Darłowie. Wielokrotnie musieliśmy interweniować w podobnych sprawach w ciągu ostatnich 22 lat.
Bardzo łatwo jest coś złośliwego i krzywdzącego na kogoś napisać na portalach internetowych bo nie trzeba się podpisać z imienia , nazwiska i podania skąd się jest. Szkoda tylko , że wielu ludzi potrafi uwierzyć w złośliwe komentarze.
Autor powyższego komentarza miał odwagę napisać złośliwy tekst to powinien mieć odwagę podpisać się z imienia nazwiska , aby wszyscy wiedzieli kim jest. Powinien napisać co zrobił dla rozwoju sztuk i sportów walki w kraju i na świecie , ile zorganizowałeś szkoleń , obozów i zawodów , jaką masz klasę mistrzowską , u jakich mistrzów , sław i autorytetów trenowałeś w kraju i na świeci. Mam nadzieje , że cała sprawa została w sposób czytelny wyjaśniona z naszej strony dla redakcja NAD WIEPRZĄ teraz i na przyszłość.
Bardzo cenimy sobie współpracę z redakcją NAD WIEPRZĄ ze względu na szybkość zamieszczanych artykułów ,co pomaga nam trochę w niełatwej działalności w Darłowie ze względu na zachowanie konkurencji.
Artykuły z naszym imprez zamieszczane są oczywiście na stronie Urzędu Gminy i Miasta Darłowo , ale z dużym opóźnieniem.Przepraszam za zajęty czas , ale sytuacja tego wymagała.
W imieniu Polskiej Organizacji Ashihara Karate i Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie
prezes Dariusz Winiarski

OD REDAKCJI: CZY NAPRAWDĘ W SPORCIE JEST TYLE NIENAWIŚCI?!

ZDJĘCIE NR 1

ZDJĘCIE NR 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *