BYŁ SOBIE SZPITAL! CZ. 5

November 15th, 2019 | by autor
BYŁ SOBIE SZPITAL!  CZ. 5
Wiadomości
0

DLA WYGODY NASZYCH CZYTELNIKÓW PREZENTUJEMY PYTANIA RADNEGO BUKOWSKIEGO I ODPOWIEDZI NA NIE STAROSTWA CHCEMY, BY SAMI JE PAŃSTWO OCENILI I WYROBILI SWOJE ZDANIE !

1. Co było główną motywacją, która skłoniła władze Powiatu Sławieńskiego do podjęcia działań w zakresie zmiany formy funkcjonowania Szpitala Powiatowego w Sławnie?

2. W jakim kierunku prowadzone są negocjacje i jaki jest planowany tryb dokonania zmian? Czy zmiany te będą oparte o przepis art. 66 ustawy o działalności leczniczej (połączenie SPZOZ), czy też o art. 67a ustawy o działalności leczniczej (zmiana podmiotu tworzącego)?

3. Z jakim samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej zostanie połączony Szpital Powiatowy w Sławnie, bądź jaki podmiot będzie stanowił nowy podmiot tworzący sławieńskiego szpitala?

4. Kiedy nastąpi zmiana formy funkcjonowania Szpitala Powiatowego w Sławnie?

5. Kto ze strony władz Powiatu Sławieńskiego i władz Szpitala Powiatowego w Sławnie uczestniczy w negocjacjach mających na celu zmianę formy funkcjonowania Szpitala?

6. Czy i kiedy społeczność Powiatu Sławieńskiego będzie miała możliwość wypowiedzenia się na temat dalszego losu Szpitala Powiatowego w Sławnie? Czy planowane są konsultacje społeczne w tym zakresie?

7. W jakiej postaci Szpital Powiatowy będzie funkcjonował po zmianach (tzn. ile i jakie oddziały będą w jego ramach funkcjonować, czy zostanie utrzymany zakres prowadzonej dotychczas działalności leczniczej)? Czy negocjacje obejmują zawarcie w porozumieniu gwarancji dotyczących dalszego funkcjonowania oddziałów obecnie funkcjonujących w sławieńskiej placówce?

8. Czy pracownicy Szpitala w Sławnie otrzymają gwarancje zatrudnienia, pracy na obecnie zajmowanych stanowiskach i utrzymania wynagrodzenia w obecnej postaci?

9. Co stanie się z majątkiem ruchomym i nieruchomym Szpitala Powiatowego w Sławnie w przypadku dojścia do skutku zmian w jego funkcjonowaniu?

10. W jaki sposób Powiat Sławieński zamierza realizować zadanie własne w zakresie promocji i ochrony zdrowia, gdyby Szpital Powiatowy w Sławnie wyszedłby spod jego władztwa?

SEKRETARZU BONK, W POŁCZYNIE, BYTOWIE, BIAŁOGARDZIE /WRÓCIŁ DO POWIATU/ SĄ I CO TO MA DO RZECZY? JEDYNIE TYLE, ŻE JESTEŚCIE NIEUDACZNIKAMI, NIEROBAMI I PASOŻYTAMI!
PUSZCZACIE SZPITAL Z TORBAMI I JESZCZE UDAJECIE ZBAWCÓW!
DO ZOBACZENIA W SĄDZIE W SŁAWNIE 21.11 O 11.25 !
ZAPRASZAM WSZYSTKICH ODWAŻNYCH /SZCZEGÓLNIE PAŃSTWA OD PETYCJI!/


WYDAWCA / nie dziennikarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *