JESIENNE SZKOLENIE ASHIHARA KARATE W DARŁOWIE 8-11.11.2019 r. (relacja)

Listopad 12th, 2019 | by autor
JESIENNE SZKOLENIE ASHIHARA KARATE W DARŁOWIE 8-11.11.2019 r. (relacja)
Sport
6

W Darłowie odbyło się jesienne szkolenie Polskiej Organizacji Ashihara Karate (POAK) w którym uczestniczyli zawodnicy z Koszalina, Bobolina, Wicia, Jeżyczek i Darłowa. Szkolenie obejmowało dwa treningi dla dzieci i pięć treningów dla dorosłych oraz jeden wspólny trening dla wszystkich grup wiekowych. Swoje umiejętności uczestnicy szkolenia doskonali w sali Centrum Sportowego Herkules i na powietrzu.
Zajęcia prowadził główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate – shihan Dariusz Winiarski 6 dan Karate i Ju Jitsu, 5 dan Kick-Boxing i 2 dan Kobudo z Darłowa. Jak na każdym szkoleniu POAK uczestnicy poznawali nowe kombinacje i techniki, nie zapominając o doskonaleniu tych, które poznali do tej pory.
Program szkolenia obejmował trening takich sztuk walki jak: Ashihara Karate, Kick-Boxing, Ju Jitsu i Kobudo (nunchaku, tonfa, kalaki, kij-bo). Wiele miejsca na treningach poświęcono nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami – co jest bardzo charakterystyczne
dla stylu Ashihara Karate. Nie zabrakło także walk sparingowych formule full contact Karate i Grappling (rodzaj zapasów). Czterodniowe szkolenie zorganizowane przez Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie i Komisję Stylową Ashihara Karate – Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych przebiegł w miłej i przyjacielskiej atmosferze i było bardzo udane zarówno pod względem organizacyjnym jak i pogody. Najbliższe tego typu szkolenie Polskiej Organizacji Ashihara Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaplanowane jest w Darłowie w połowie grudnia br.

Klub Ashihara Karate i Ji Jitsu w Darłowie – zaprasza treningi w Centrum Sportowym Herkules,
ul. Wieniawskiego 10 A-14 B w poniedziałki, środy, piątki godz.18.00. Informacje o klubie można znaleźć na stronie internetowej: www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

info. KAKiJJ – Darłowo

Na zdjęciach:
1. Adam Kapuściński 2 kyu z Koszalina podczas treningu na worku.

2. Trening grupy dzieci.

3. Zawodnicy Ashihara Karate z Koszalina Adam Kapuściński, Karolina Fortuniak
i prezes POAK Dariusz Winiarski.

6 Comments

 1. Marek says:

  Ale tam ćwiczyły tylko 3 osoby, w tym sensei. Fotki sprzed kilku lat. Super ta strona, pierdoły na każdy temat pisze. Bez sprawdzenia faktów, łykacie co wam podsyłają.

  • autor says:

   Szanowny Panie,
   informacji sportowych i z placówek oświatowych nie sprawdzamy, bo byłby to absurd ! Liczymy na Państwa uwagi .
   Pozdrawiam
   A.Bernal
   PS. Jeśli to prawda co Pan pisze, to autor sam się kompromituje!

  • Dariusz Winiarski says:

   ,,Ale tam ćwiczyły tylko 3 osoby, w tym sensei. Fotki sprzed kilku lat. Super ta strona, pierdoły na każdy temat pisze. Bez sprawdzenia faktów, łykacie co wam podsyłają.,,

   Szanowny autorze tego tekstu kim jesteś i co i kogo reprezentujesz doskonale wiemy.

   Jeśli dalej będziesz pisał takie kłamliwe teksty to spotkamy się w sądzie.

   prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate i Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie Dariusz Winiarski

   • autor says:

    Szanowny Panie Prezesie,
    moja odpowiedź jest pod komentarzem. Nie zamierzam wprowadzać cenzury! Myślę , że po Pana i mojej odpowiedzi, nie będzie więcej takich sytuacji!
    A.Bernal

 2. Dariusz Winiarski says:

  Szanowni czytelnicy tego artykułu informuje , że Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie jako organizator JESIENNEGO SZKOLENIA ASHIHARA KARATE W DARŁOWIE 8-11.2019 r. zgodnie z RODO itp. posiada listę uczestników szkolenia z podpisem wyrażającym zgodę na rozpowszechnianie wizerunku między innymi do artykułu zamieszczonego na portalu – NAD WIEPRZĄ.

  Zdjęcie listy uczestników szkolenia 8-11.11.2019 r. został wysłana do redakcji NAD WIEPRZĄ.

  Informuje także , że redakcja NAD WIEPRZĄ otrzymała dowody , że zamieszczone zdjęcia nie pochodzą z przed kilku lat jak to twierdzi złośliwy autor komentarza.

  Mam nadziej , że autor powyższego kłamliwego komentarza zastanowi się dobrze zanim zmieści jakiś kolejny złośliwy komentarz wymierzony w kogoś.

  w imieniu Polskiej Organizacji Ashihara Karate ®
  i Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie
  prezes Dariusz Winiarski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *