PROPAGOWANIE FASZYZMU PRZEZ PRZEW. RM W DARŁOWIE

October 5th, 2019 | by autor
PROPAGOWANIE FASZYZMU PRZEZ PRZEW. RM W DARŁOWIE
Wiadomości
0

W poniedziałek 30 września br. Odbyła się Rada Miejska w Darłowie, na której postanowiłem zadać parę niewygodnych pytań.
Pierwsze skierowałem do Pani burmistrz Karlińskiej, chodzi o próbę wyrzucenia przez dyr. MZBK Bukowskiego p. Anny Klimczak z mieszkania, które notabene załatwiła Pani burmistrz. Na marginesie ww. dyr. powinien pomyśleć o własnym stołku, gdyż jeśli w dalszym ciągu współpracuje z zarządcą , który fałszował dokumentację, to nie powiadamiając organów ścigania, sam popełnia przestępstwo .
Drugie pytanie skierowałem do przewodniczego Czesława Woźniaka, biedak bardziej diabła by się spodziewał niż postu ze swojego FB. Sami Państwo zobaczcie, jak się miesza w zeznaniach, by przyciśnięty dodatkowymi pytaniami przyznać się do umieszczenia posta , który w odpowiednio zmienionej formie prezentuję poniżej. Ponieważ Czesław Woźniak i jego „adwokat” udają , że nic się nie stało, oto co na to prawo;
Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego
________________________________________
Dz.U.2018.0.1600 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

Trzecie pytanie zdałem , a jakże burmistrzowi, gdyż jak się okazuje w Darłowie, nie ma pilniejszej sprawy dla mieszkańców , niż walka ze smogiem!!, na którą ma pójść ponad 8 mln zł /słownie: osiem milionów złotych/. Taka kwota to już nie przelewki, dlatego odniosę do tego w kolejnym art. jak również KŁAMSTW burmistrza w sprawie oczyszczalni!
Wydawca nie dziennikarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *