ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLENIOWEGO W KLUBIE ASHIHARA KARATE I JU JITSU W DARŁOWIE

9 września, 2019 | by autor
ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLENIOWEGO W  KLUBIE ASHIHARA KARATE I JU JITSU W DARŁOWIE
Sport
0

W Centrum Sportowym Herkules rozpoczął się nowy rok szkoleniowy Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie. Zajęcia w klubie nieprzerwanie od 32 lat prowadzi doświadczony instruktor sportu Karate i Ju Jitsu – shihan Dariusz Winiarski (6 dan – Karate, 5 dan – Kick-Boxing i Ju Jitsu, 2 dan – Kobudo).
Treningi dla dzieci w wieku 4-8 lat – poprawiające koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną połączone z treningiem Ashihara Karate i zabawami, odbywają się w poniedziałki i środy o godz.17.20. Zajęcia dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych w poniedziałki, środy i piątki o godz.18.00. Program szkolenia obejmuje takie sztuki i sporty walki jak: Ashihara Karate, Kick-Boxing, Grappling, Ju Jitsu i Kobudo (nunchaku, tonfa, kij – bo i kalaki).
W każdy piątek prowadzone są specjalne treningi w formule Ashihara-Boxing & Kick-Boxing i MMA.
W roku szkoleniowym 2019/2020 klub planuje organizację wielu szkoleń i zawodów w Darłowie przy współpracy Polską Organizacją Ashihara Karate, Polską Federacją Sztuk Walki i Sportów Obronnych, Polskim Związkiem
Ju Jitsu, Urzędem Miasta i Gminy Darłowo oraz Centrum Sportowym Herkules. Już w połowie października planowane jest pierwsze szkolenie i zawody dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod hasłem ,,Ashihara Karate – przeciw uzależnieniom i patologiom społecznym,, oraz start w Pucharze Europy w Sztukach Walki w Żywcu.
W listopadzie odbędzie się XI Pomorski Turniej Ashihara Karate oraz egzaminy na stopnie szkoleniowe, a w
grudniu VIII Mikołajkowy Turniej. W okresie ferii zimowych klub planuje zorganizować kolejny kurs samoobrony dla mieszkańców Darłowa oraz obóz zimowy. Planowane są także liczne wyjazdy instruktorów i zawodników na szkolenia i zawody w kraju i zagranicą.
Więcej informacji o Klubie Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie – centralnym klubie Polskiej Organizacji Ashihara Karate można znaleźć na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

info. KAKiJJ – Darłowo

Na zdjęciach:
1. Zawodnicy klubu podczas rozgrzewki

2. Trening technik Ashihara Karate

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *