BYŁ SOBIE SZPITAL ! CZ.2

Czerwiec 22nd, 2019 | by autor
BYŁ SOBIE SZPITAL ! CZ.2
Wiadomości
0

To wydarzyło się 8 października 2016 r. o godz. ok. 3.00 w nocy, jest wprost niewyobrażalne . Tej nocy w sławieńskim szpitalu zabrakło prądu, przerwa w dostawie trwała kilkanaście minut . W normalnym szpitalu w takiej sytuacji włącza się automatycznie zapasowe zasilanie albo w postaci baterii akumulatorów , albo agregatu prądotwórczego . Wszędzie, ale nie w Sławnie! Tylko przytomności umysłu pielęgniarek z Oddziału Intensywnej Terapii, należy zawdzięczać , że leżącym na nim pacjentom, NIC SIĘ NIE STAŁO. Poniżej prezentujemy notatkę służbową z opisem zdarzenia, jaką sporządził lekarz anestezjolog będący jednocześnie w tym czasie z-cą dyr. ds. medycznym.

Notatka napisana 10 października, na drugi dzień znalazła się w Starostwie. I myślicie Państwo, że po paru dniach przyjechała firma i wymieniła stary wysłużony agregat na najnowszy model z autostartem. Jeśli tak myślicie, to znaczy, że jesteście NORMALNY. Niestety rządzą nami POTWORY BEZ SERCA !
A oto dowód, protokół Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu z kontroli przeprowadzonej w dniach 21 do 24 listopada 2017 r. , a w nim informacja o agregacie prądotwórczym – bez autostartu, co wskazuje o nierozwiązaniu problemu przez ponad rok. Z twierdzenia dyr. Wojciechowskiej wynika, że wielokrotnie podkreślała katastrofalny stan agregatu oraz dramatyczność sytuacji w kolejnych pismach, kierowanych do Starosty.
To cud , że nikt w tym czasie nie zginął, a gdyby tak np. w czasie operacji chirurgicznej zabrakło światła , to pielęgniarki pole operacji oświetlałyby smartfonami?! I co, też by się nic nie stało!
Wszystkim, którzy oddali głosy w wyborach samorządowych na te POTWORY , a także tym którzy ich teraz osłaniają jak prokuratorzy, policja i inni PRZESTĘPCY, oby wam , waszym dzieciom lub waszej rodzinie na NIE ZGASŁO ŚWIATŁO W TRAKCIE OPERACJI!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *