SZKOLENIE ASHIHARA KARATE – BOXING & KICK-BOXING W DARŁOWIE – relacja

Marzec 5th, 2019 | by autor
SZKOLENIE ASHIHARA KARATE – BOXING & KICK-BOXING W DARŁOWIE – relacja
Sport
0

W Centrum Sportowym Herkules w Darłowie odbyło się kolejne w tym roku szkolenie Ashihara Karate – Boxing & Kick-Boxing dla dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowane przez Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu i Polską Organizację Ashihara Karate. W szkoleniu uczestniczyli zawodnicy Ashihara Karate z Koszalina, Morąga, Słupska, Dobiesławia i Darłowa. Zajęcia prowadził główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate – shihan Dariusz Winiarski 6 dan z Darłowa. Szkolenie było przeznaczone przede wszystkim dla zawodników nowej generacji, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sztukami walki. Program szkolenia obejmował trening technik i kombinacji walki na tarczach, worku i z partnerem oraz kata. Wiele miejsca na zajęciach poświęcono nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z kopnięciami.
Nie zabrakło także walk sparingowych formule full contact Karate i Kick-Boxing.
Na zakończenie szkolenia odbył się egzamin na pierwszy stopień szkoleniowy w Ashihara – Boxing & Kick-Boxing.
Wysoki poziom prowadzonych zajęć i duże zaangażowanie ćwiczących zaowocowało świetnymi wynikami egzaminu. Szkolenie odbyło się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych.
Kolejne tego typu szkolenie w siedzibie Polskiej Organizacji Ashihara Karate w Darłowie planowane jest w połowie marca br.
Klub Ashihara Karate i Ji Jitsu w Darłowie – zaprasza wszystkich sympatyków sztuk walki na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego 10 A-14 B w poniedziałki, środy, piątki godz.18.00. Informacje o klubie można znaleźć na stronie internetowej: www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm
info. KAKiJJ – Darłowo
Na zdjęciu: Adam Kapuściński z Koszalina podczas treningu na worku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *