ZIMOWY OBÓZ ASHIHARA KARATE W DARŁOWIE 26-29.01.2019 r. – relacja

Styczeń 30th, 2019 | by autor
ZIMOWY OBÓZ ASHIHARA KARATE W DARŁOWIE 26-29.01.2019 r. – relacja
Sport
3

W Darłowie odbył się XXII Zimowy Obóz Ashihara Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowany przez Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu i Polską Organizację Ashihara Karate. Jak na każdym obozie stylu Ashihara Karate uczestnicy poznawali nowe kombinacje i techniki, nie zapominając o doskonaleniu tych, które poznali do tej pory. Zajęcia prowadził główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate – shihan Dariusz Winiarski 6 dan z Darłowa. Program zimowego szkolenia obejmował trening takich sztuk walki jak: Ashihara Karate, Kick-Boxing,
Ju Jitsu i Kobudo (nunchaku, tonfa, kalaki, kij-bo).
Wiele miejsca na treningach poświęcono nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami – co jest bardzo charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate.
Nie zabrakło także walk sparingowych formule full contact Karate, Kick-Boxing i Grappling (rodzaj zapasów). Zajęcia odbywały się dwa razy dziennie i były niezwykle wyczerpujące, ale dające wszystkim ćwiczącym wiele satysfakcji. Swoje umiejętności uczestnicy doskonali nie tylko w sali, ale także na powietrzu.
Na zakończenie czterodniowego obozu – shihan Dariusz Winiarski przeprowadził egzaminy na stopnie szkoleniowe Ashihara Karate, Kick-Boxing i Kobudo. Wysoki poziom prowadzonych zajęć i duże zaangażowanie ćwiczących zaowocowało świetnymi wynikami egzaminu. Zimowe szkolenie przebiegł w miłej i przyjacielskiej atmosferze i było bardzo udane zarówno pod względem organizacyjnym jak i pogody. Kolejne tego typu szkolenie Polskiej Organizacji Ashihara Karate zaplanowane jest w Darłowie w dniach 1-5 maj br.
Klub Ashihara Karate i Ji Jitsu w Darłowie – zaprasza wszystkich sympatyków sztuk walki na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego 10 A-14 B w poniedziałki, środy, piątki godz.18.00. Informacje o klubie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm
info. KAKiJJ – Darłowo

Na zdjęciach:

1. Instruktor Dariusz Winiarski podczas prezentacji formy kata

2. Trening walki na worku

3 Comments

  1. Karate says:

    Z którego roku te zdjęcia? Ludzi widać na nich od groma, a w tym obozie 5 osób na krzyż brało udział. Trener widać dowcipniś niezły.

  2. Właściciel says:

    Zdjęcie nr 2: Centrum Sportowe HERKULES Darłowo – 17 listopada 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *