PATRIOTYCZNY MURAL, KTÓREGO NIE DA SIĘ PRZEMILCZEĆ!

Listopad 16th, 2018 | by autor
PATRIOTYCZNY MURAL, KTÓREGO NIE DA SIĘ PRZEMILCZEĆ!
Wiadomości
0

Bardzo dziękuję za wszelką okazaną pomoc w realizacji projektu :
– Tadeuszowi Broś – właścicielowi firmy DROBET w Sławnie,
– firmie UNICELL Poland Sp. z o.o.,
– Magdalenie Broś – właścicielce hotelu STARE KINO w Sławnie,
– Fundacji Gdańska Szkoła Muralu z Warszawy
Największe podziękowania pragnę wyrazić samemu mistrzowi Rafałowi Roskowińskiemu, że przyjął propozycję i znalazł czas w swym napiętym grafiku na realizację tego projektu. Mistrza i jego ekipy tj. Pani Katarzyny Jurga i Katarzyny Sykus, którym również bardzo dziękuję za pomoc i życzliwość, nie byłoby w Sławnie, gdyby nie osoba Pana Tadeusza Brosia, sławieńskiego dewelopera. Gdy do niego zadzwoniłem z zapytaniem o mural, nawet chwili się nie zastanawiał. Poprosił o projekt, by móc go zaprezentować przyszłym mieszkańcom. Gdy drugi, przedstawiony projekt spotkał się z ich akceptacją, można było już przystąpić do realizacji projektu. Im też chcę bardzo podziękować, przede wszystkim za ODWAGĘ! Gdyż wielu, wydawało się wielkich lokalnych patriotów, nie odważyło się udostępnić ścian swoich budynków, często posługując się „dziwnymi” wymówkami. Tym większe słowa uznania dla tych wszystkich wyżej wymienionych!
I TAK DZIĘKI INICJATYWIE, WOLI I ŚRODKOM PRYWATNYCH OSÓB POWSTAŁ W SŁAWNIE, PIERWSZY PATRIOTYCZNY MURAL OD GDAŃSKA DO SZCZECINA!
Poniżej prezentujemy zdjęcie ściany przed i po pracy ekipy mistrza ROSKO Roskowińskiego IKONY POLSKIEGO MURALU.
http://muralegdanskzaspa.pl/kolekcja/rafal-roskowinski/

dav


Wydawca nie dziennikarz
PS. Bardzo dziękuję również Panu Damianowi Witkowskiemu za udostępnienie dachu, ekipie wykonującej mural, co bardzo ułatwiło i przyśpieszyło pracę. Podziękowania należą się także pracownikom firmy DROBET za życzliwość i pomoc, a w szczególności Panu Łukaszowi oraz Panu Markowi, operatorowi podnośnika /za wyrozumiałość/, i tym wszystkim, którzy przekazywali wyrazy uznania i sympatii ekipie wykonującej mural.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *