DARŁOWIANIE W CZOŁÓWCE PUCHARU EUROPY W SZTUKACH WALKI – Żywiec 27.10.2018 r.

Listopad 2nd, 2018 | by autor
DARŁOWIANIE W CZOŁÓWCE PUCHARU EUROPY W SZTUKACH WALKI – Żywiec 27.10.2018 r.
Sport
0

W hali sportowej i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żywcu odbył się kolejny Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki, zorganizowany przez Klub Sportowy – Dragon i Polską Federację Sztuk Walki i Sportów Obronnych (PFSzWiSO) pod patronatem Burmistrza Miasta Żywiec.
Po prezentacji startujących zawodników przystąpiono do rywalizacji na trzech planszach w konkurencjach kata, form kata z bronią, kata synchronicznym oraz walk sportowych Ju Jitsu i semi-contact Kick-Boxing.
Sędzią głównym Pucharu Europy był prezes PFSzWiSO – soke Paweł Handzlik 9 dan.
W imprezie uczestniczyło170 zawodników z wielu klubów z Polski i Europy reprezentujących różne style i organizacje sztuk walki: Ju Jitsu, Judo, Aikido, Kung fu, Kick-Boxing i Karate.
Szczególnie mocne i liczne ekipy były jak zawsze z Polski, Czech i Słowacji.
W zawodach uczestniczyła 3 osobowa ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa w składzie:
Dariusz Winiarski, Filip Perżyło i Bartosz Papierz. Znakomity start, przygotowanie i formę zaprezentowali wszyscy zawodnicy z Darłowa zdobywając na prestiżowych zawodach pięć medali.
W konkurencji walk sportowych Ju Jitsu Filip Perżyło – zajął 2 miejsce w kategorii chłopców 11-12 lat -60 kg, a w konkurencji walk semi-contact Kick-Boxing 3 miejsce, Dariusz Winiarski – w konkurencji kata z bronią senior zajął 2 miejsce i 4 miejsce w kata, a Bartosz Papierz – wywalczył 2 miejsce w konkurencji semi-contact Kick-Boxing junior +60 kg oraz 3 miejsce w kata.
Warto dodać, że był to już piąty udany start zawodników Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa na Pucharach Europy w Żywcu. Łącznie zawodnicy Ashihara Karate z Darłowa zdobyli na Mistrzostwach i Pucharach Europu w Sztukach Walki już czternaście medali. W chwili obecnej zawodnicy z Darłowa przygotowują się do startu w
IX Pomorskim Turnieju Ashihara Karate dla dzieci i młodzieży.

Wszystkich zainteresowanych treningiem sztuk walki Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu – zaprasza na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego10 A-14 B w Darłowie w: poniedziałki, środy, piątki godz.18.00. Więcej informacji o klubie na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

info. KAKiJJ – Darłowo
Na zdjęciach: Medaliści Pucharu Europy od lewej Filip Perżyło, Dariusz Winiarski i Bartosz Papierz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *