PREMIE PRZEDWYBORCZE W DARŁOWIE

18 października, 2018 | by autor
PREMIE PRZEDWYBORCZE W DARŁOWIE
Wiadomości
4

Poniżej prezentujemy mejl z 09.10.2018 r. otrzymany na nasze zapytanie z darłowskiego MZBK.
Do chwili publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi na podobne zapytanie z darłowskiego MOPS-u i MPGK, gdzie podobno też były premie. To niestety jest bardzo smutne, gdy ludzie miast co miesiąc otrzymywać GODNE wynagrodzenie, są tak traktowani i poniżani. Tak PONIŻANI! Panowie Dyrektorzy co najlepszego robicie? Jak wasi pracownicy mają to rozumieć, to jałmużna za wierność czy nagroda za posłuszeństwo? Burmistrzu Klimowicz przed wyborami nagle przypomina Pan sobie o ludziach, których przez cztery lata miał Pan w głębokim poważaniu. Jeśli jest się dobrym gospodarzem i pracodawcą, a nie sknerą i tyranem, to ludzie sami chętnie idą i głosują na takiego włodarza, bez premii,
BO WIEDZĄ, ŻE WARTO!
Wydawca

KODEKS KARNY
Art. 250. Kto, przemocą, groźbą bezprawną lub przez nadużycie stosunku zależności, wywiera wpływ na sposób głosowania osoby uprawnionej albo zmusza ją do głosowania lub powstrzymuje od głosowania, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Art. 250 a. § 1. Kto, będąc uprawniony do głosowania, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo takiej korzyści żąda za głosowanie w określony sposób, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto udziela korzyści majątkowej lub osobistej osobie uprawnionej do głosowania, aby skłonić ją do głosowania w określony sposób lub za głosowanie w określony sposób.

4 Comments

 1. pracownik says:

  W MPGK nikt nie otrzymał ani grosza.

  • autor says:

   Z odpowiedzią na ten komentarz musimy się wstrzymać jeszcze chwilę, ponieważ dalej będziemy pytać MPKG i MOPS w tej sprawie. Jednakże bardzo dziękujemy za informację.

 2. Też Sherlock, ale lepszy says:

  I jak tam śledztwo Sherlocku? Pracownicy MPGK czekają na obiecane przez Ciebie nagrody!

  • autor says:

   Doktorze Watson /Dwóch Sherlocków jak Donaldów to za dużo /,
   dochodzenie w toku, Pana zleceniodawca chce przetestować WSA, o czym niebawem się przekonamy!
   Cierpliwości!
   PS.A tak na marginesie, nie przeszkadza nikomu takie traktowanie?! Liczy się tylko kasa?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *