MAJOWE SZKOLENIE ASHIHARA KARATE – BOXING & KICK-BOXING W DARŁOWIE

Maj 16th, 2017 | by autor
MAJOWE SZKOLENIE ASHIHARA KARATE – BOXING & KICK-BOXING W DARŁOWIE
Sport
0

W Darłowie odbyło się ostatnie przed wakacjami szkolenie Ashihara Karate-Boxing & Kick-Boxing w którym uczestniczyli instruktorzy i zawodnicy Polskiej Organizacji Ashihara Karate z Cieszyna, Szczecina, Słupska, Dąbek, Dobiesławia, Domasławic i Darłowa. Zajęcia odbywały się trzy razy dziennie i były niezwykle wyczerpujące, ale dające wszystkim ćwiczącym wiele satysfakcji. Swoje umiejętności uczestnicy doskonali nie tylko w sali Centrum Sportowego Herkules, ale także na powietrzu. Odbył się także trening w hali sportowej Zespołu Szkół społecznych
w Dobiesławiu.
Zajęcia prowadził główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate – shihan Dariusz Winiarski 5 dan Karate i Ju Jitsu z Darłowa. Głównym tematem szkolenia był trening Ashihara Karate -Boxing & Kick-Boxing oraz techniki i kombinacje walki sportowej na tarczach, worku i z partnerem. Wiele miejsca na seminarium poświęcono nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników i łączenia technik uderzeniowych ręcznych z kopnięciami i rzutami – co jest bardzo charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate.
Nie zabrakło także walk sparingowych formule full contact Karate i Kick-Boxing. Przez cały czas seminarium panowała miła i przyjacielska atmosfera. Na zakończenie szkolenia odbyły się egzamin na stopnie szkoleniowe Ashihara Karate 5-1 kyu. Wysoki poziom prowadzonych zajęć i duże zaangażowanie ćwiczących zaowocowało świetnymi wynikami egzaminu. Majowe szkolenie zorganizowane przez Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie i Komisję Stylową Ashihara Karate – Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych było bardzo udane zarówno pod względem organizacyjnym jak i pogody. Kolejne tego typu szkolenie w Darłowie odbędzie się na XX Otwartym Letnim Obozie Polskiej Organizacji Ashihara Karate w dniach 20-28 sierpnia br.

info. KAKiJJ – Darłowo


Na zdjęciu : Instruktorzy Mirosław Szczotka (Cieszyn), Adam Kapuściński (Szczecin) i Dariusz Winiarski (Darłowo)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *