VIII SLĄSKIE SEMINARIUM ASHIHARA KARATE W CIESZYNIE

29 marca, 2017 | by autor
VIII SLĄSKIE SEMINARIUM ASHIHARA KARATE W CIESZYNIE
Sport
0

W Cieszynie odbyło się VIII Śląskie Seminarium Ashihara Karate – Boxing & Kick-Boxing zorganizowane przez Cieszyński Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu kierowany przez instruktora – Mirosław Szczotkę 1 dan.
W seminarium uczestniczyli instruktorzy i zawodnicy Ju Jitsu, Kung fu i Ashihara Karate.
Zajęcia na seminarium prowadził główny szkoleniowiec Polskiej Organizacji Ashihara Karate – shihan Dariusz Winiarski 5 dan z Darłowa. Pierwsza część szkolenia obejmowała rozgrzewkę, technik podstawowe, kombinacje walki Ashihara-Boxing & Kick-Boxing oraz trening Ashihara Karate – Sabaki i kata.
Wiele miejsca szkoleniowiec z Darłowa, poświęcił na nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami – co jest bardzo charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate. W drugim dniu odbył się kolejny dwu godzinny trening w całości poświęcony kombinacją walki i kata Ashihara Karate. Całe dwudniowe seminarium przebiegło w miłej i przyjacielskiej atmosferze i było udane pod względem organizacyjnym. Kolejne tego typu szkolenie Ashihara Karate z udziałem zawodników i instruktorów z Cieszyna, Wodzisławia Śląskiego, Szczecina, Dobiesławia i Słupska odbędzie się w dniach 1-3 maja br. w siedzibie Polskiej Organizacji Ashihara Karate w Darłowie.


Na zdjęciu : Instruktorzy Mirosław Szczotka z Cieszyna i Dariusz Winiarski z Darłowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *