Świąteczne Kolędowanie pt. „Przybieżeli do Betlejem”

December 29th, 2016 | by autor
Świąteczne Kolędowanie  pt. „Przybieżeli do Betlejem”
Nasze pociechy
0

Święta Bożego Narodzenia to czas wypełniony zapachem świątecznych wypieków, nutą wspólnie śpiewanych kolęd…
W naszym przedszkolu w radosnym oczekiwaniu na te przepiękne święta 21 grudnia br. odbyło się Świąteczne Kolędowanie pt. „Przybieżeli do Betlejem”. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – Rodzice, Dziadkowie i bliscy naszych wychowanków a także Wójt Gminy Malechowo Pan Radosław Nowakowski, Dyrektorzy Szkół Gminy Malechowo –Pani Barbara Chylewska, Pani Iwona Nowak – Gancarz i Pani Mirosława Turczyn oraz Radny Gminy Malechowo Pan Antoni Krawczuk.
Uroczystość rozpoczęła Dyrektor naszego przedszkola, Pani Wiesława Bartos witając serdecznie przybyłych gości. Następnie nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając i wygrywając na instrumencie klawiszowym nastrojowe pastorałki, a także wykonały taniec z szarfami pt. „Anioły tańczą”.
Po prezentacji dzieci gościnnie wystąpiła Pani Barbara Chylewska, Dyrektor Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu, która zaprosiła wszystkie dzieci, nauczycieli i przybyłych gości do wspólnego świątecznego kolędowania. Popłynęły gitarowe nuty i melodie znanych kolęd. Nasze przedszkole wypełniło się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.
Spotkanie kolędowe zakończone zostało słodkim świątecznym poczęstunkiem oraz bożonarodzeniowym kiermaszem przepięknych ozdób wykonanych przez dzieci, rodziców, dziadków, bliskich oraz pracowników przedszkola.
Nie obyło się również bez życzeń spokojnych, radosnych i magicznych świąt Bożego Narodzenia.
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i uświetnienie uroczystości.

Opracowała: DANUTA SIEKLUCKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *